Warszawski Alert Ratowniczy 2018

Po Warszawski Alert Ratowniczy emocje już lekko opadły, więc możemy pokusić się o podsumowanie.
Zespół fundacji miał przed sobą 12 zadań które były bardzo różne. Od hipotermii poprzez wypadki komunikacyjne, postrzelenia, prowadzenia Centrum Powiadamiana Ratunkowego w Włocławku, efektywną komunikację radiową, pobite dzieci, labirynty w ciemnościach, poparzonych kończąc na próbach typowo sprawnościowych.
W szczególności te ostatnie wywołały u nas lekkie zakwasy niemniej daliśmy z siebie wszystko.
Ilość wiedzy, pozytywnej energii i chęci do działania wynieśliśmy tyle, że kolejny sezon będzie na pewno na najwyższych obrotach.
Poniżej króciutka fotorelacja z imprezy.
Dziękujemy Fundacja Anikar oraz Fundacja Wsparcia Ratownictwa RK za zaproszenie oraz mega profesjonalne przygotowanie całości imprezy.

Obraz może zawierać: 1 osoba
Brak dostępnego opisu zdjęcia.