Kalendarz Moto-Medic na rok 2020

Nowy rok – nowy kalendarz
Pierwsza strona naszego, fundacyjnego wygląda inspirująco! Jeśli Wam się podoba to „lajkujcie”.
A jeśli chcielibyście go mieć lub podarować komuś w prezencie to… wypatrujcie postu po weekendzie. Będzie można go zdobyć!

Wizyta w Zielonym Przedszkolu

Święto ziemniaka. Zielone Przedszkole zaprosiło nas aby wspólne świętować przy wspomnianych ziemniakach i kawałku dobrej muzyki. Przy okazji odpowiadaliśmy na pytania zaciekawionych rodziców „jako to jest” przy tym tajemniczym NZK czy zakrztuszeniu.

Najmłodsi także czerpali wiedzę i próbowali swoich sił w ćwiczeniach z „małą Anią”.

Nightskating Warszawa

Wraz z Nightskating Warszawa znowu pojawiliśmy się na ulicach Warszawy.
1292 uczestników oraz 6 naszych motocykli mimo pesymistycznych prognoz pogodowych (zdjęcie z blitzortung dla przypomnienia) cała trasę pokonało „suchymi kołami”.

Kolejne wspólne przejazdy już w ten weekend.
Pozdrawiamy.

Nightskating Warszawa

Dzień dziecka już za nami. A my standardowo spędzaliśmy go wspólnie z Nightskating Warszawa.
Tym razem uczestniczyliśmy w 2 przejazdach.
Jeden typowo dla naszych najmniejszych rolkarzy o długości 9 km. Drugi dla tych nieco większych o długości 55 km i nazwie Extreme.
Oba przejazdy z niezapomnianymi momentami oraz dawką pozytywnej energii.
Zdjęcia zapożyczone z pofilu Nightskating Warszawa.
Więcej zdjęć z obu przejazdów jest tu: https://www.facebook.com/pg/Nightskating.Warszawa/photos/?ref=page_internal

XXI Integracyjny Bal Karnawałowy.

W ostatnim czasie Fundacja Moto-Medic została poproszona przez Fundacja Świat na Tak, do zabezpieczenia XXI Integracyjnego Balu Karnawałowego dla osób z niepełnosprawnością.
Zabezpieczenie udało się z powodzeniem zrealizować dzięki zespołowi podstawowemu (karetka typu „P”) oraz patrolowi pieszemu.
Super atmosfera – świetni ludzie. Jeszcze nigdzie nie widzieliśmy tylu uśmiechów oraz pozytywnej energii nawet w sytuacjach, w których byliśmy potrzebni.

Rekrutacja 2019

Chciałabyś/chciałbyś dołączyć do naszej Fundacji? Napisz nam PW czym się zajmujesz na co dzień, jak chciałabyś/chciałbyś wesprzeć Fundację i parę słów o sobie. Może to właśnie Ty dołączysz do naszego wesołego zespołu? Na zgłoszenia czekamy do 31 października 2018r. Po tym terminie nie zbieramy już zapisów na ten sezon.

DGR 2018

Krawaty, muszki, garnitury, fraki, meloniki, sukienki, kaszkiety, chusty – słowem ogólnopojęty dobry smak i styl. Ryk silników tych nowszych jak i starszych, tych większych jak i mniejszych, zapach paliwa z olejem jak i bez. Mega dużo pozytywnej energii, super ludzie, szczytny cel. Tak wyglądała sobota w życiu wolontariuszy naszej fundacji. Po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na imprezę DGR 2018 – Warsaw, Poland. Bez chwili wahania, pamiętając poprzednie edycje zdecydowaliśmy się pomóc w tym szczytnym przedsięwzięciu.
Dziękujemy za pomoc Marcin oraz Filip z Ratownik Drogowy PZM.
Króciutka foto-relacja poniżej.